آموزش دوخت بلوز مدل گره ای آموزش دوخت بلوز یقه گره ای

نویسنده:‌ سودابه محمدنژاد

آموزش خیاطی، آموزش دوخت بلوز یقه گره ای با توضیحات کامل استاد خیاطی خانم سیما عمرانی و با استفاده از تصویر مرحله به مرحله کار

...
پشتیبانی آنلاین

خانم محمدنژاد

جهت خرید پکیج کامل آموزش خیاطی خانم عمرانی تماس بگیرید

آموزش دوخت بلوز مدل گره ای

آموزش دوخت بلوز مدل گره ای

برای دوخت بلوز مدل یقه گره ای از الگوی اولیه هم برای جلو و هم برای پشت لباس استفاده میکنیم از خط سینه 4 سانتی متر پایین تر میاییم خط میکشیم در امتداد این خط خطی به طرف بیرون رسم میکنیم بعد 8 سانتی متر پایین تر میاییم خط کشیده و از خط 4 سانتی متری که آمدیم روی این نقطه وصل میکنیم این نقطه برای گره قسمت جلو لباس است . خط کش را طوری گذاشته که یک زاویه قائم الزاویه بوجود بیاد مجددا 8 سانت بالا رفته و از این نقطه به گوشه گردن که یک سانت داخل شده وصل میکنیم . برای این مدل از پارچه های ریون و کشی استفاده میکنیم باید یک مقدار الگو را کوچکتر کنیم . از گوشه ، شانه ، خط حلقه یک سانت داخل میشویم و از خط پهلو 1/5 سانت داخل میشویم خط کمر 1/5 خط باسن 1/5 سانت . برای پشت هم به همین صورت انجام می دهیم .

 دو قسمت بالا تنه را جدا کرده روی دو لای باز قسمت پایین روی دولای بسته لبه را دوخته و قسمت خط اریب بر گردانده شده و دوخته میشود . فقط 2 تا 3 سانتی متر باز باشد برای رد کردن قسمت بعد بعد برای وصل کردن قسمت پاپین قسمت حلقه را بالا داده و روی پارچه به روی پارچه قرار داده به هم دوخت میزنیم . و بعد قسمت پشت را روی جلو قرار داده سرشانه ها را دوخت زده و پهلوها را همینطور .

منبع : فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی

پیشنهاد شگفت انگیز

مشاهده همه