آموزش ایروبیک

مجموعه برنامه آموزشی کامل ایروبیک مخصوص خانم ها برای لاغری،تناسب اندام
قیمت : 7,800 تومان
قیمت با تخفیف : 6,500 تومان
تعداد : 5 عدد سی دی
  خرید آموزش ایروبیک  
تعداد :
  خرید گروهی یا عمده با تخفیف : 10 درصد 
تعداد حداقل :
آموزش ایروبیک

آموزش ایروبیک

آموزش کامل ایروبیک برای خانمها:

شما می توانید با استفاده از ورزش ایروبیک و به کار بردن تمرینات اراِِیه شده در این سی دی های ایروبیک به اندامی متناسب و زیبا دست بیابید و طراوت و شادابی را به زندگی خود بیاورید.
این مجموعه ی آموزشی ورزش ایروبیک 5عددCD میباشد.
توصیه هایی که در زیر گفته می شود به همراه تمرینات داده شده در این سی دی های آموزشی ورزش ایروبیک به کار بگیرید تا به زودی اندامی زیبا و متناسب و جسم و روحی پر طراوت و نشاد داشته باشید.

آموزش کامل ایروبیک

ترفند های لاغری ورزش ایروبیک:

- بعد از بلند شدن از خواب يك راست به سراغ صبحانه نرويد. همين كه چشم هايتان را باز كرديد، بدون استفاده از دست ها به آرامي بلند شويد. عضلات پاهايتان را صاف كنيد و شكمتان را  به داخل ببريد. پس از 10 ثانيه رها كنيد. تمرين مداوم اين نرمش 10 كالري را مي سوزاند.

- صبح ها پروتئين بخوريد. تحقيقات نشان مي دهد هر چه بيشتر صبح ها شير و پنير بخوريد، هنگام عصر تمايل كمتري به خوردن عصرانه خواهيد داشت.

- تعادل برقرار كنيد. برای مثال: به جاي اينكه حين مسواك زدن بيكار باشيد، پاهايتان را  يك در ميان جابجا كنيد و تعادل ماهيچه اي برقرار سازيد. اين نرمش كمك مي كند 10 كالري بسوزانيد.

- صبح ها پنير كم چرب بخوريد و به جاي ريختن ميزان زيادي شكر در چاي يا قهوه ، از شير براي متعادل ساختن آن استفاده كنيد.

- در هر لحظه نرمش كنيد. هر وقت در يك صف منتظر ايستاده ايد، دست هايتان را از پشت قفل كنيد و شانه ها را به طرف هم و به سمت بالا بكشيد تا قفسه سينه باز شود. اين يك تقويت جهت تحريك سيستم عصبي بر پايه ي يوگا است. شانه ها را براي 20-10 ثانيه نگه داريد و در حالي كه آرام نفس مي گيريد، بيرون دهيد. اين حركت 5 كالري مي سوزاند.

- غذا را با سوپ شروع كنيد. به جاي سالادي كه دو قاشق سس چرب دارد، سوپ سبك بخورید.

-در هر زمان در هر مکان ورزش کنید ؟؟
 

آموزش کامل ایروبیک

-براي نوشابه جايگزين پيدا كنيد. نوشيدن آب ميوه يا نوشابه ي رژيمي، به جاي نوشابه هاي گازدار به شما كمك مي كند تا از رساندن 60 كالري به بدنتان جلوگيري كنيد.

- تا مي توانيد سيب بخوريد. تحقيقات انجام شده در برزيل نشان مي دهد افرادي كه حداقل 3 عدد سيب يا گلابي در روز مصرف مي كنند، در مقايسه با سايرين از وزن كمتري برخوردار هستند. با خوردن 2-1 عدد سيب در روز مي توانيد 60 كالري ذخيره كنيد( البته به شرطي که پُرخوري نکنيد).

- هنگام فيلم ديدن، به جاي چيپس از کمي آجيل يا ميوه استفاده كنيد.

- روغن کمي هنگام پخت غذا به آن اضافه کنيد.

- از هر ماده غذايي با نام يا پسوند سرخ كرده دوري كنيد. با نخوردن يك وعده سيب زميني سرخ كرده، 500 -400 كالري ذخيره كرده ايد.

شما با رعایت نکات گفته شده و انجام تمام تمرینات موجود بر روی سی دی به راحتی می توانید به اندام مورد نظرتان برسید ؟

بدون نیاز به قرص های لاغری و دستگاه های متعدد و جاگیر بدون نیاز به رفتن کلاس های ورزشی بدون نیاز به مربی اندام متناسب ، بدنی سالم ، روحیه ای شاداب با ایروبیک.

 

جستجوهای مرتبط با ورزش ایروبیک :

ایروبیک، آیروبیک، ورزش ایروبیک، آموزش ایروبیک، ایروبیک زنان، ایروبیک خانمها، تمرینات ایروبیک، خرید ایروبیک، فروش ایروبیک، اموزش ایروبیک، دانلود ایروبیک،آموزش گام به گام ایروبیک،ورزش،آموزش کامل ایروبیک،اموزش ایروبیک،اموزش کامل ایروبیک، ایروبیک آقایان،  ایروبیک بانوان،ایروبیک حرفه،ایروبیک حرفه ای  .

نظر و سوال شما در مورد آموزش ایروبیک

نام
ایمیل
نظر
کد امنیتی = 6 + 5