نمایش 12 محصول

چای لاغری سینلس
جدید

چای سینلس با طعم بهارنارنج

چای لاغری سینلس

چای لاغری سینلس متشکل از گیاهان کوهی برای چربی سوزی و کاهش اشتها هست ، چای سینلس دارای مجوز وزارت بهداشت ، لاغری 3 تا 7 کیلو در ماه و شامل تعداد 100 عدد تی بگ .

30000
مستند رشد جنید
جدید

مجموعه آموزشی رشد جنین

مستند رشد جنید

مجموعه رشد جنین انسان یک برنامه کاملا علمی در 2 دی وی دی می باشد که شامل اطلاعات کامل و مهمی درباره جنین و بارداری و راههای مناسب نگهداری از جنین در شکم مادر میباشد . برنامه علمی و تصویری رشد جنین انسان کلیه اطلاعات مورد نیاز والدین در مورد بارداری و جنین از قبل از بارداری تا پایان زایمان گفته شده . و حین صحبت های مجری تصاویر سونوگرافی از مراحل اولیه رشد جنین در هفته اول تا اخر ، هفته به هفته نشان داده میشود ...

12000
آموزش شنا
جدید

آموزش شنا از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش شنا

آموزش کامل شنا از مبتدی تا حرفه ، اموزش 4 نوع شنای کرال سینه و قورباغه و پروانه و کرال پشت به زبان فارسی به همراه تمرینات این چهار شنا به صورت کامل و البته معرفی لوازم شنا و نحوه استفاده از ان ، کیفیت فیلم ها و دی وی دی ها خیلی عالی بوده ، با خرید این پک کامل شما به راحتی میتوانید چهار شنای اصلی رو از ابتدا تا مرحله حرفه ای یاد بگیرید .

15000
دکتر خدادادی مستند آموزشی
جدید

آموزش تغذیـه دکتر خدادادی

دکتر خدادادی مستند آموزشی

آموزشی سلامتی دکتر خدادادی شامل 20 جلسه یک ساعتی با عنوان 15 روز تا سلامتی در رابطه تغذیه انسان در قران کریم ، سالم زیستن از از نظر قران ... می باشد، با درخواست علاقه مندان به تغذیه ی قرآنی این مجموعه تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

12000
پودر مو مورست
جدید

پودر افزایش مو مورست

پودر مو مورست

پودر پرپشت کننده مو مورست یکی از پودر های افزایش مو که جواب دهی خوبی دارد و دارای مجوز بهداشتی از وزارت بهداشت می باشد و در 11 رنگ متفاوت و 4 سایز 2.5 ، 12.5 ، 30 و 60 گرمی موجود است .

15000
آموزش آشپزی
جدید

آموزش آشپزی

آموزش آشپزی

اموزش اشپزی و پخت انواع غذاهای ایرانی و محلی ، اشپزی سریع غذا و تنوع غذایی یکی از ویژگی های این مجموعه اشپزی می باشد که در ان انواع مختلف غذا ها از جمله آموزش انواع پیش غذاها، آش ، دسرها ، هلوا ، کیک و شیرینیجات اشپزی با آموزش تصویری و مشخص کردن مواد لازم برای هر غذا و اموزش تمام مراحل پخت غذا از نحوه خورد کردن مواد اولیه تا نحوه تزئین کردن انها.

7800
آموزش زبان نصرت
جدید

آموزش زبان نصرت کامل

آموزش زبان نصرت

آموزش زبان نصرت مکالمه زبان انگلیسی را در 90 روز بدون نیاز به استاد ، جزوه یا کتاب، تنها با روزی 30 دقیقه گوش دادن و تکرار کردن به شما می آموزد.

7800
مستند اسرار مغز
جدید

مجموعه اسرار مغز

مستند اسرار مغز

مجموعه اسرار مغز همه ی ما علایق ، آمال و آرزوهای خود را داریم و بسیاری از ما می دانیم که چطور آنها را مهار کنیم . اما اگر آسیب های وارده مدارهای حیاطی مغز ، شما را با تمام آرزو هایتان تنها بگذارد و مهارت های رفتاریتان را بدون کنترول رها کند در این صورت چه اتفاقی می افتد ؟

7800
مستند بدن انسان
جدید

مجموعه بدن انسان در تنگنا

مستند بدن انسان

مجموعه بدن انسان در تنگنا بیشتر اوقات ما قدر بدن خود را نمی دانیم و بی توجه ازبدن انسان می گذریم . اما وقتی بدن تحت فشار قرا می گیرد نشان می دهد که چقدر خارق العاده است . این ماشین پیچیده میلیون ها سال تکامل را پشت سر گذاشته و به قدری پیچیده است که هنوز از خیلی جریاناتی که درون آناتومي بدن انسان رخ می دهد سر در گم هستیم .

7800
منستند کودک انسان
جدید

مجموعه کودک انسان

منستند کودک انسان

مجموعه کودک انسان شامل آموزش تصویری رفتار کودکان و نحوه شکل گیری و دلیل انها بوده و سه قسمت مهم راه رفتن ، ارتباط و وابسته بودن کودکان را توسط کارشناسان و روان شناسان کودک توضیح میدهد .

7800
آموزش نقاشی توسط باب راس
جدید

آموزش نقاشی باب راس

آموزش نقاشی توسط باب راس

آموزش کامل نقاشی رنگ و روغن توسط باب راس، استاد جهانی نقاشی رنگ و روغن،آموزش با شیوه ای آسان و گیرا، بصورت ویدیویی و با کیفیت تصویری عالی،آموزشی که دیدن آن بسیار لذت بخش خواهد بود. در مجموعه آموزش نقاشی که برای اولین بار به زبان فارسی دوبله شده است به راحتی می توانید از مبتدی تا عالی نقاشی رنگ روغن را بیاموزید و از نقاشی کردن لذت ببرید.

7800
آموزش کیبرد و ارگ
جدید

آموزش ارگ

آموزش کیبرد و ارگ

مجموعه آموزش ارگ و کیبورد از مقدماتی تا حرفه ای ، مجموعه آموزشی ارگ در 4 سی دی شامل 13 فصل می باشد که هشت فصل آن آموزش ارگ به صورت مقدماتی می باشد و پنج فصل آخر آن ارگ نوازی حرفه ای را آموزش می دهد .

7800

نمایش 1-12 از 12 عنوان