نمایش 12 محصول

چای لاغری سینلس
جدید

چای سینلس با طعم بهارنارنج

چای لاغری سینلس

چای لاغری سینلس متشکل از گیاهان کوهی برای چربی سوزی و کاهش اشتها هست ، چای سینلس دارای مجوز وزارت بهداشت ، لاغری 3 تا 7 کیلو در ماه و شامل تعداد 100 عدد تی بگ .

30000
پودر مو مورست
جدید

پودر افزایش مو مورست

پودر مو مورست

پودر پرپشت کننده مو مورست یکی از پودر های افزایش مو که جواب دهی خوبی دارد و دارای مجوز بهداشتی از وزارت بهداشت می باشد و در 11 رنگ متفاوت و 4 سایز 2.5 ، 12.5 ، 30 و 60 گرمی موجود است .

15000
آموزش زبان نصرت
جدید

آموزش زبان نصرت کامل

آموزش زبان نصرت

آموزش زبان نصرت مکالمه زبان انگلیسی را در 90 روز بدون نیاز به استاد ، جزوه یا کتاب، تنها با روزی 30 دقیقه گوش دادن و تکرار کردن به شما می آموزد.

7800
پک کامل آموزش انگلیسی
جدید

مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی

پک کامل آموزش انگلیسی

بسته کامل آموزش زبان انگلیسی شامل ،سریال ها و فیمهای آموزش زبان مجموعه های صوتی آموزش زبان داستان های آموزش زبان انگیلیسی آهنگ های آموزش زبان انگلیسی دیکشنری های زبان انگیلیسی آموزش speaking و listening آموزش گرامر زبان انگلیسی writing و reading انگیلیسی و...

99000
آموزش 18 زبان دنیا به روش نصرت
جدید

آموزش زبان نصرت 3

آموزش 18 زبان دنیا به روش نصرت

آ مجموعه موزشی زبان نصرت برای افرادی که در صحبت کردن (Speaking) مشکل دارند، بسیار کاربردی است و کمک می کند تا زبان آموز بتواند از گنجینه لغاتی که در ذهن دارد بهتر استفاده کند. بر خلاف تفکر عموم این مجموعه لغات را یاد نمی دهد بلکه روش درست شنیدن و صحبت کردن را به شما آموزش می دهد.

9900
آموزش خیاطی توسط سیما عمرانی
جدید

آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش خیاطی توسط سیما عمرانی

مجموعه آموزشی خیاطی با متد سادریک توسط خانم عمرانی یکی از مجموعه های کامل خیاطی میباشد که در 24 دی وی دی ارائه شده است با تهیه این مجموعه آموزشی میتوانید به شیوه های جدیدی از خیاطی مسلط شوید.

36000
آموزش ماساژ در خانه
جدید

آموزش ماساژ

آموزش ماساژ در خانه

نرم افزار آموزش ماساژ مقدمه ای جامع از هنر ماساژ نقاط بدن را ارائه می دهد که شامل تکنیک های بنیادین و تئوریهای درمانگر ماساژ QIGONG می باشد و شامل ۷۰ دقیقه آموزش ماساژ.۱۲۰ دقیقه تکنیک های ماساژ بدن .

8900
آموزش کامل و مقدماتی و پیشرفته خیاطی  زنانه ۲
جدید

آموزش خیاطی زنانه ۲

آموزش کامل و مقدماتی و پیشرفته خیاطی زنانه ۲

آنچه در مجوعه آموزشی خیاطی زنانه 2 خواهید آموخت : آموزش دامن جلو باز (رسم سجاف و خط دکمه) ، آموزش انواع یقه های ساده : یقه دلبری و گلابی (۱) ، آموزش دوخت یک لباس کامل جلو باز با یقه دلبری(۱).

10000
آموزش درمان کمردرد
جدید

درمان کمردرد پیشگیری درمان و مراقبت های پزشکی

آموزش درمان کمردرد

آموزش درمان کمردرد به کمک دکتر برند بایر در کلینیک مایو و درباره کمردرد و نتیجه همکاری بین کلینیک مایو و گایم است ، کلینیک مایو یک تهیه کننده دارویی پیشتاز در زمینه تشخیص و درمان مشکلات دارویی پیچیده در رابطه با موضوعات خاص است و گایم یکی از مراکز تخصصی آمریکایی مرتبط با زندگی ناسالم توانایی فیزیکی است.

10000
آموزش پیلاتس
جدید

آموزش ورزش پیلاتس

آموزش پیلاتس

پیلاتس در کشور آلمان سال 1883 در مونشین گلادباخ به دنیا آمد اسم این کوچولو جوزف بود .پدرش ژیمناست کار بود و از به دنیا آمدنش خیلی خوشحال بود. مادرش از سلامتی کامل برخوردار بود و هیچ اعتقادی به دارو و دکتر نداشت. مادرش که از سلامتی کامل برخوردار بود و پدرش که یک ورزشکار بود پس همه انتظار داشتند پیلاتس به آنها رفته باشد .اما پیلاتس در بچه گی اش دچار مشکلات ریوی و استخوانی و قلبی شد وقتی به مدرسه می رفت به خاطر ضعف جسمانی اش همکلاسی هاش مسخره اش میکردند. او متوجه شد که تمام این اتفاقات به خاطر ضعف جسمانی اش است که برایش می افتد. پس شروع به فکر کردن کرد که چاره چیست .اولین تکنیکی که پیلاتس استفاده کرد این بود که ویتامین دی به استخوان هایش برسد که بخشی از مشکلات جسمانی اش حل شود. 

15900
لوسیون ضد ریز مو لوسیون تقویت کننده
جدید

لوسیون موی سر موپک

لوسیون ضد ریز مو لوسیون تقویت کننده

ریزش موی سر هرمونی و یا آندوروژنیک آلوپسی یک بیماری نیست، بلکه در افرادی که بطور ژنتیکی مستعد این وضعیت می باشند اتفاق می افتد و نوعی پاسخ بدن به ترشح هورمون تستوسترون است .

135000
چای سفید سینلس مناسب برای لاغری
جدید

چای سفید سینلس

چای سفید سینلس مناسب برای لاغری

چای سفید سینلس

چای سفید از جوانه های تازه درختچه چای تهیه می شود، چای سفید در میان انواع دیگر چای ها کافئین کمتری دارد و دارای بیشترین آنتی اکسیدان ها است و بالاترین آبرسانی برای سلول ها انجام می دهد .

30000

نمایش 1-12 از 12 عنوان